menu

Ekskluzywne meble gabinetowe i biurowe - salon Chairman

Skórzane sofy gabinetowe na wymiar


Chirman.pl to profesjonalny salon mebli gabinetowych, czyniących najważniejsze pomieszczenie każdej firmy jej efektowną wizytówką. Przygotowaliśmy ofertę, dzięki której kompleksowo wyposażysz miejsce pracy swojej lub współpracowników Wyróżniamy w niej m.in. wyjątkowe, skórzane sofy biurowe - w doskonały sposób dopełnią wnętrze, dodając mu profesjonalnego charakteru. Asortyment skórzanych sof gabinetowych składa się z pięciu ekskluzywnych kolekcji, różniących się stylem oraz wielkością mebla. W naszym salonie można znaleźć modele zarówno w formie klasycznej, jak i bardziej ekstrawaganckiej, wszystkie wykonywane są na wymiar. Każdemu klientowi zapewniamy odpowiedni dobór sofy do specyfiki danego gabinetu, aby prezentował się zarówno profesjonalnie, jak i stylowo.
Ekskluzywne sofy gabinetowe wykonywane na wymiar

W asortymencie naszego salonu mebli można znaleźć gotowe kolekcje skórzanych sof biurowych, wyróżniających się niebanalnym stylem i ponadczasową elegancją. Istotnym jest, że wykonywane są na wymiar, co pozwala spełnić oczekiwania wszystkich klientów.Sofy gabinetowe dopasowujemy do rozmiarów oraz ustawienia danego pomieszczenia, biorąc pod uwagę indywidualne potrzeby i upodobania. Dzięki temu klient może skupić się wyłącznie na wyborze stylu modeli oraz ich właściwości. Skórzane sofy gabinetowe świetnie sprawdzą się jako element służący do stworzenia unikatowej poczekalni bądź strefy odpoczynku. Doskonale spełnią funkcję dekoracyjną, podkreślając profesjonalizm i ekskluzywność każdego gabinetu. Aby pomieszczenie stało się prawdziwą, elegancką wizytówką firmy, polecamy zarówno tradycyjne sofy biurowe, takie jak Sofa i Fotel Klasyczna, jak i bardziej oryginalne propozycje, takie jak pufa Luciano. Asortyment jest tak wszechstronny, że każdy znajdzie coś dla siebie, dobierając mebel współgrający ze specyfiką danego gabinetu.


Sofa do nowoczesnego i klasycznego gabinetu

W naszym salonie mebli udostępniamy ciekawą kolekcję skórzanych sof biurowych, które wypełnią zarówno nowoczesne wnętrza, jak i bardziej klasyczne. Gabinet to miejsce, w którym warto zaakcentować profesjonalizm firmy, dlatego prezentujemy bardzo ekskluzywne i wyjątkowe modele. Chcąc uzyskać nowoczesny wygląd, polecamy Sofę i Fotel Modena, które dzięki połączeniu klasycznej, czarnej skóry z ciekawą konstrukcją ze stali nierdzewnej pięknie dopełni proste, minimalistyczne wnętrze. Dla gabinetów w bardziej tradycyjnym stylu proponujemy dwa modele, które z pewnością dodadzą pomieszczeniu ekstrawaganckiego charakteru. Skórzana sofa gabinetowa, Sofa i fotel Klasyczna to najbardziej uniwersalna i ponadczasowa opcja. Dla osób ceniących sobie styl rodem z dawnych lat polecamy Sofę Chesterfield, która zachwyci kolorem bordo oraz elegancko zaokrąglonymi kształtami.


Salon sprzedaży

Salon Towarowa 22

ul. Towarowa 22 lokal D 30, 00-839 Warszawa

Tel. komórkowe 660 057 344 i 602 618 216

Otwarty: codziennie 11:00 - 19:00, w niedziele handlowe 10:00 - 17:00.

email :

Wszystkie materiały są wyłączną własnością firmy Chairman. Publikowanie i rozpowszechnianie wymaga pisemnej zgody firmy.
Copyright 2017 Chairman ® . All Rights Reserve

^
×

Cookies

U�ywamy cookies, aby ulepsza� nasz serwis. Zobacz - polityka prywatno�ci