menu

Ekskluzywne meble gabinetowe i biurowe - salon Chairman

Skórzane fotele biurowe, gabinetowe i konferencyjne - Warszawa Chairman


Fotel to jeden z najważniejszych elementów wyposażenia każdego biura, gabinetu oraz pomieszczenia firmowego. Jego główną rolą jest zapewnienie najwyższego poziomu wygody podczas niekiedy długiego siedzenia. Dodatkowo konstrukcja fotela powinna dbać o odpowiednią postawę ciała oraz zdrowie kręgosłupa. Odpowiedni projekt oraz wykonanie istotnie wpływa na jakość i komfort pracy. W ofercie mebli gabinetowych, zaprojektowanych w oparciu o cenne, dziesięcioletnie doświadczenie, udostępniamy szeroką kolekcję foteli biurowych, łączących w sobie walory praktyczne, estetyczne oraz ochronne.


Nowoczesne fotele biurowe - profesjonalizm gabinetu

Proponujemy wyłącznie luksusowe modele, których konstrukcja zapewnia niezwykłą wygodę siedzenia. Oferowana przez nas kolekcja składa się z foteli konferencyjnych wykonanych ze skóry - prezentują się bardzo elegancko i ekskluzywnie. Dostępne są w wielu wzorach, począwszy od uniwersalnych w klasycznej formie, po nieco nowoczesne. Bez wątpienia sprawią, że wnętrze zyska innowacyjnego charakteru. Ze względu na różnorodność projektów będzie można je odpowiednio dopasować do aranżacji i wystroju danego wnętrza. Fotel biurowy Valentine to propozycja dla osób ceniących luksus i oryginalny design. Model zachwyca powierzchnią tapicerowaną włoską skórą, do wyboru w kolorze białym, czarnym, szarym lub brązowym. Dla klientów poszukujących jeszcze bardziej unikatowego fotela konferencyjnego polecamy fotel Modern, który od samego początku przyciąga wzrok niezwykle oryginalnym wzornictwem. Jego powierzchnia jest tapicerowana w formie poduszek, co tworzy fascynujący efekt. Najbardziej innowacyjnym rozwiązaniem będzie jednak fotel biurowy Pirelli wyróżniający się nowoczesną technologią odpowiadającą za najwyższy poziom ergonomii oraz wygody.


Reprezentacyjne fotele konferencyjne o obszernej konstrukcji

Gabinet to pomieszczenie wyposażone głównie w dość duże biurko oraz wygodne fotele. Ze względu na charakter tego miejsca muszą nadawać mu reprezentacyjnego charakteru. W ofercie foteli konferencyjnych można znaleźć propozycje w większych rozmiarach, które staną się wiodącym elementem wyposażenia. Fotel Classic to model wyróżniający się konstrukcją stalowo-drewnianą, tapicerowaną najwyższej jakości grubą, włoską skórą. Jest on niezwykle stabilny i solidny, lecz ze względu na klasyczne wzornictwo zyskuje bardzo masywny wygląd. Fotel biurowy Bavaria 2 to z kolei propozycja, której konstrukcję wzbogacają boki zaprojektowane w odcieniu orzecha. Dla zwolenników nieco bardziej nowoczesnych rozwiązań polecamy model Miles - ergonomiczny, z maksymalną ilością regulacji, tapicerowany najwyższej jakości samochodową, licową skórą. Ma miękkie, regulowane podparcie lędźwiowe oraz szereg regulowanych części. Duże, gumowane kółka ułatwiają łatwe przemieszczanie się zarówno po drewnianej podłodze, jak i wykładzinie.


Kontakt

Kontak tylko telefoniczny lub mailowy

Tel. komórkowy 601 303 786

Czynna od poniedziałku do sobty w godzinach 10:00 - 17:00 w niedziele zamknięte.

email :

Wszystkie materiały są wyłączną własnością firmy Chairman. Publikowanie i rozpowszechnianie wymaga pisemnej zgody firmy.
Copyright 2017 Chairman ® . All Rights Reserve

^
×

Cookies

Używamy cookies, aby ulepszać nasz serwis. Zobacz - polityka prywatności