menu

Ekskluzywne meble gabinetowe i biurowe - salon Chairman

Nowoczesne meble gabinetowe na wymiar

Na profesjonalizm firmy wpływa mnóstwo czynników, w tym także wyposażenie wszelkiego rodzaju pomieszczeń i biur. Meble sprawiają, że wnętrze zyskuje funkcjonalny charakter, jednocześnie podkreślając jego elegancję. Na naszej stronie internetowej przygotowaliśmy kategorię modern - niezwykle ekskluzywną i innowacyjną. Składa się z nowoczesnych mebli biurowych, niezbędnych w wyposażeniu każdego gabinetu. Udostępniamy gotowe modele, ale w trosce o wszystkich klientów umożliwiamy również wykonanie na wymiar, według indywidualnych potrzeb. W kolekcji można znaleźć biurka oraz stoły utrzymane w bardzo prostym, ale unikatowym stylu. W elegancki sposób wypełnią wnętrze, zapewniając komfort i wygodę pracy w każdym biurze.

Reprezentacyjne biurka gabinetowe w nowoczesnym stylu

Kategoria modern zaprojektowana została w taki sposób, aby doskonale współgrać z nowoczesnymi aranżacjami gabinetów i biur. Nowoczesne meble biurowe pozwolą na podkreślenie stylu, harmonii oraz minimalizmu. Staną się wiodącym elementem wnętrza, który zadba o reprezentacyjny wygląd będący wizytówką każdej firmy. W ofercie naszego salonu udostępniamy szeroką kolekcję biurek, niezbędnych w celu osiągnięcia najwyższego poziomu wygody i swobody pracy. Prezentujemy modele w różnych rozmiarach. Biurko Milano zachwyca prostą konstrukcją, łączącą naturalne drewno z metalem. Dla osób potrzebujących większej przestrzeni do pracy zaprojektowaliśmy biurko Grand wyróżniające się dużym, obszernym blatem oraz unikatowym designem utrzymanym w pięknym fornirze dębowym, co czyni go nowoczesnym meblem gabinetowym.


Stylowe stoły gabinetowe dla większej grupy osób

W każdej, profesjonalnej firmie organizuje się różnego rodzaju szkolenia, konferencje oraz spotkania biznesowe, wymagające odpowiednio dostosowanej sali. Jednym z niezbędnych elementów jej wyposażenia jest stół pozwalający pomieścić większą grupę osób oraz zapewniający wygodę podczas pracy. Różnego rodzaju modele można znaleźć w kolekcji nowoczesnych mebli gabinetowych. Udostępniamy proste stoły biurowe, zaprojektowane w bardzo eleganckim i minimalistycznym stylu. Wykonywane są na wymiar, dlatego spełnimy oczekiwania każdego klienta. Dopasujemy je do określonej grupy osób oraz rozmiaru danego wnętrza. Proponowany przez nas stół Piramid to model wyróżniający się blatem utrzymanym w połyskującej bieli. Pięknie się prezentuje jako nowoczesny mebel gabinetowy, nadając wnętrzu innowacyjnego charakteru.


Salon sprzedaży

Salon Towarowa 22

ul. Towarowa 22 lokal D 30, 00-839 Warszawa

Tel. komórkowe 660 057 344 i 602 618 216

Otwarty: codziennie 11:00 - 19:00, w niedziele handlowe 10:00 - 17:00.

email :

Wszystkie materiały są wyłączną własnością firmy Chairman. Publikowanie i rozpowszechnianie wymaga pisemnej zgody firmy.
Copyright 2017 Chairman ® . All Rights Reserve

^
×

Cookies

Używamy cookies, aby ulepszać nasz serwis. Zobacz - polityka prywatności