menu

Ekskluzywne meble gabinetowe i biurowe - salon Chairman

Nowoczesne meble gabinetowe na wymiar

Na profesjonalizm firmy wpływa mnóstwo czynników, w tym także wyposażenie wszelkiego rodzaju pomieszczeń i biur. Meble sprawiają, że wnętrze zyskuje funkcjonalny charakter, jednocześnie podkreślając jego elegancję. Na naszej stronie internetowej przygotowaliśmy kategorię modern - niezwykle ekskluzywną i innowacyjną. Składa się z nowoczesnych mebli biurowych, niezbędnych w wyposażeniu każdego gabinetu. Udostępniamy gotowe modele, ale w trosce o wszystkich klientów umożliwiamy również wykonanie na wymiar, według indywidualnych potrzeb. W kolekcji można znaleźć biurka oraz stoły utrzymane w bardzo prostym, ale unikatowym stylu. W elegancki sposób wypełnią wnętrze, zapewniając komfort i wygodę pracy w każdym biurze.

Reprezentacyjne biurka gabinetowe w nowoczesnym stylu

Kategoria modern zaprojektowana została w taki sposób, aby doskonale współgrać z nowoczesnymi aranżacjami gabinetów i biur. Nowoczesne meble biurowe pozwolą na podkreślenie stylu, harmonii oraz minimalizmu. Staną się wiodącym elementem wnętrza, który zadba o reprezentacyjny wygląd będący wizytówką każdej firmy. W ofercie naszego salonu udostępniamy szeroką kolekcję biurek, niezbędnych w celu osiągnięcia najwyższego poziomu wygody i swobody pracy. Prezentujemy modele w różnych rozmiarach. Biurko Milano zachwyca prostą konstrukcją, łączącą naturalne drewno z metalem. Dla osób potrzebujących większej przestrzeni do pracy zaprojektowaliśmy biurko Grand wyróżniające się dużym, obszernym blatem oraz unikatowym designem utrzymanym w pięknym fornirze dębowym, co czyni go nowoczesnym meblem gabinetowym.


Stylowe stoły gabinetowe dla większej grupy osób

W każdej, profesjonalnej firmie organizuje się różnego rodzaju szkolenia, konferencje oraz spotkania biznesowe, wymagające odpowiednio dostosowanej sali. Jednym z niezbędnych elementów jej wyposażenia jest stół pozwalający pomieścić większą grupę osób oraz zapewniający wygodę podczas pracy. Różnego rodzaju modele można znaleźć w kolekcji nowoczesnych mebli gabinetowych. Udostępniamy proste stoły biurowe, zaprojektowane w bardzo eleganckim i minimalistycznym stylu. Wykonywane są na wymiar, dlatego spełnimy oczekiwania każdego klienta. Dopasujemy je do określonej grupy osób oraz rozmiaru danego wnętrza. Proponowany przez nas stół Piramid to model wyróżniający się blatem utrzymanym w połyskującej bieli. Pięknie się prezentuje jako nowoczesny mebel gabinetowy, nadając wnętrzu innowacyjnego charakteru.

Futurystyczny minimalizm w biurze

Funkcjonalność i elegancja zamknięte w wyjątkowo prostej, a jednocześnie niebanalnej i wysmakowanej formie - to unikalna cecha naszych nowoczesnych mebli biurowych. Możliwość takiego niezwykłego połączenia stylu, oryginalności i minimalizmu prezentują oferowane przez nasz salon biurko X oraz biurko Zet. Ich futurystyczny, dynamiczny kształt przykuwa oko, jednocześnie nie rozpraszając uwagi niepotrzebnymi detalami. Proste linie i ostre kąty tworzone przez stelaż ze szczotkowanej nierdzewnej stali nadają tym wyjątkowo nowoczesnym meblom gabinetowym niepowtarzalny charakter podkreślony dodatkowo lekką konstrukcją.

Niepowtarzalne, nowowczesne meble biurowe dostępne dzięki wielu opcjom personalizacji

Duża różnorodność materiałów, z których klient może wybierać w naszym salonie, pozwala na precyzyjne dopasowanie umeblowania do wystroju i charakteru konkretnego biura czy gabinetu. Wiele możliwości dostosowania oferowanych przez nas nowoczesnych mebli biurowych do indywidualnych wymagań zamawiającego doskonale widać na przykładzie stylowego biurka Lena. Można je zamówić wybierając blat wykonany z szerokiego wachlarza dostępnych tworzyw: od pełnego drewna po szkło. Co więcej, projekt ten pozwala na łączenie dwóch blatów z różnych materiałów. Gdy dodamy do tego opcję wykonania biurka o dowolnych wymiarach, powstać może cała gama wariantów nowoczesnych mebli gabinetowych oparta o jeden tylko model.

Nowoczesne meble biurowe i technologia idą w parze

Nie sposób wyobrazić sobie współczesnego biura bez ogromnej liczby elektronicznych urządzeń multimedialnych. W naszej ofercie klienci znajdą więc oczywiście meble specjalnie dostosowane do wymogów miejsca pracy XXI wieku. Biurko Doka posiada elegancki moduł z podłączeniami do multimediów. Ponadto oferujemy klientom dostosowanie tego mebla do ich indywidualnych potrzeb poprzez zastosowanie takich rozwiązań, jak przepusty i koszyki na kable, skrzynki z przyłączami i inne podobne udogodnienia.

Jednak nowoczesne meble gabinetowe potrafią nie tylko współgrać z technologią. W naszej ofercie dostępny jest również model biurka ze wbudowanymi mechanicznymi systemami, które sprawią, że praca przy nim stanie się jeszcze wygodniejsza. Niezwykle funkcjonalne biurko z podnoszonym blatem posiada elektroniczny system regulacji wysokości blatu, który w trosce o komfort wykonywania codziennych obowiązków w biurze zaprojektowano tak, by jego praca była bezgłośna i zaopatrzono w szereg zabezpieczeń.


Kontakt

Kontak tylko telefoniczny lub mailowy

Tel. komórkowy 601 303 786

Czynna od poniedziałku do sobty w godzinach 10:00 - 17:00 w niedziele zamknięte.

email :

Wszystkie materiały są wyłączną własnością firmy Chairman. Publikowanie i rozpowszechnianie wymaga pisemnej zgody firmy.
Copyright 2017 Chairman ® . All Rights Reserve

^
×

Cookies

Używamy cookies, aby ulepszać nasz serwis. Zobacz - polityka prywatności