menu

Ekskluzywne meble gabinetowe i biurowe - salon Chairman

Stoły konferencyjne na zamówienie Nowoczesne i Ekskluzywne


Sala konferencyjna to ważne miejsce w każdej firmie. W pomieszczeniu odbywają się różnego rodzaju szkolenia, prezentacje oraz biznesowe spotkania o rozmaitej tematyce. Jej najważniejszym elementem wyposażenia jest bez wątpienia stół, który pozwoli zebrać zespół w jednym miejscu i umożliwić wygodną pracę. Przygotowując kompleksową ofertę mebli gabinetowych, wykonywanych na zamówienie, nie mogliśmy zapomnieć o funkcjonalnych stołach konferencyjnych. Prezentowane przez nas modele projektowane są w oparciu o cenne, dziesięcioletnie doświadczenie, dzięki czemu spełniają najważniejsze kryteria.

Stoły konferencyjne na wymiar

Stoły konferencyjne


Mamy dziesięcioletnie doświadczenie w projektowaniu i produkcji stołów konferencyjnych.

Stoły konferencyjne muszą spełniać wiele kryteriów:

  1. Być eleganckie i reprezentacyjne,
  2. jak najlżejsze w konstrukcji, jeżeli w pomieszczeniu jest mało miejsca,
  3. posiadać wygodny system podłączeń multimedialnych dający dostęp wielu sosobom i jednocześnie niewidoczny,
  4. konstrukcja stołu musi zapewnić wygodę osób siedzących przy stole,
  5. fotele konferencyjne powinny łatwo wsuwać się pod blat stołu.

Doprowadzenie okablowania do stołu konferencyjnego najlepiej zaprojektować w momencie remontu całego biura i wszystkie podłączenia umieścić w podłodze pod blatem stołu konferencyjnego w dowolnym miejscu wzdłuż jego osi symetrii.

Projektując stoły konferencyjne tworzymy specjalne tunele do prowadzenia kabli, które są łatwo dostępne i jednocześnie niewidoczne. Na życzenie klientów umieszczamy pod stołem praktyczne szafki na przechowywanie rzutników, akcesorii biurowych i sprzętu do flipchartów. Rozwiązanie to jest praktyczne, ale zawsze kosztem ilości osób które mogą usiąść przy stole. Często lepszym rozwiązaniem są komody ustawione pod ścianą. Sala konferencyjna to nie tylko stół. Często potrzebne są dodatkowe szafki lub komody, rozwijany ekran dla rzutnika czy miejsce na duży monitor na ścianie.

czytaj dalej... zwiń

Nowoczesne stoły konferencyjne łączące walory praktyczne z estetycznymi

Stół konferencyjny to element wyposażenia każdej sali, którego głównym zadaniem jest właściwe zagospodarowanie przestrzeni pomieszczenia oraz zapewnienie funkcjonalnego użytkowania. Dodatkowo prezentowane przez nas modele wzbogaciliśmy o wyjątkowy design, który podkreśli elegancję oraz powagę wnętrza. W ofercie proponujemy nowoczesne stoły konferencyjne w doskonały sposób podkreślające gustowną aranżację sali. Udostępniamy stół konferencyjny Doka, który zachwyci unikatowym designem. Jego dużym atutem są nóżki połączone z elementami lakierowanymi w sposób niezwykle innowacyjny. Nowoczesny stół konferencyjny to także model X, wykonywany ze szczotkowanej stali nierdzewnej. Wszystkie prezentowane przez nas propozycje utrzymywane są w drewnianej kolorystyce, która przepięknie dopełni każdy gabinet. Tworzywo jest ponadczasowe i uniwersalne, świetnie sprawdza się w wystroju sal konferencyjnych oraz innych, tego typu pomieszczeń.


Gwarancja wygody siedzenia i komfortowego systemu podłączeń

Oferujemy stół konferencyjny w wyjątkowych kolekcjach. W asortymencie posiadamy modele produkowane z najwyższej jakości materiałów, utrzymane zarówno w klasycznym, jak i nowoczesnym wzornictwie. Specjalnie zaprojektowany mebel z pewnością pomieści grupę osób, pod indywidualne potrzeby każdego klienta. Jesteśmy w stanie spełnić wszelkie oczekiwania. Nowoczesne modele zostały zaprojektowane w sposób przemyślany i kreatywny. Oprócz wyjątkowej elegancji oraz ponadczasowego designu zachwycają funkcjonalnością i precyzją całej konstrukcji. W naszej kolekcji można znaleźć nowoczesne stoły konferencyjne z komfortowym systemem podłączenia multimedialnego. Dzięki temu zapewnią wygodę podczas organizacji wszelkiego rodzaju szkoleń czy spotkań biznesowych. Umożliwiamy dopasowanie stołu konferencyjnego na wymiar nawet dla szerokiej grupy osób. Ważne jest bowiem, aby dostosować stół zarówno do warunków danego pomieszczenia, jego specyfiki, jak i potrzeb użytkowników.


Kontakt

Kontak tylko telefoniczny lub mailowy

Tel. komórkowy 601 303 786

Czynna od poniedziałku do sobty w godzinach 10:00 - 17:00 w niedziele zamknięte.

email :

Wszystkie materiały są wyłączną własnością firmy Chairman ®. Publikowanie i rozpowszechnianie wymaga pisemnej zgody firmy.
Copyright 2017 Chairman ® . All Rights Reserve

^
×

Cookies

Używamy cookies, aby ulepszać nasz serwis. Zobacz - polityka prywatności