menu

Ekskluzywne meble gabinetowe i biurowe - salon Chairman

Ekskluzywne meble gabinetowe i biurowe Premium

Na naszej stronie internetowej przygotowaliśmy kompleksową ofertę mebli gabinetowych, która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających właścicieli firm. Dzięki nim pomieszczenia biurowe będą praktyczne, funkcjonalne i odpowiednio dostosowane do pracy. W oparciu o cenne, dziesięcioletnie doświadczenie zaprojektowaliśmy ekskluzywne meble gabinetowe składające się na wyjątkową serię Bavaria. Kolekcja zawiera niezbędne elementy do wyposażenia nowoczesnego i profesjonalnego gabinetu, sali konferencyjnej czy biura firmowego.

Eksluzywne meble biurowe seria Bavaria

Nowoczesne biurka do gabinetu


Linia Bavaria zawiera wszystkie niezbędne meble do wyposażenia nowoczesnego i w pełni funkcjonalnego gabinetu, sali konferencyjnej czy pokoju do kameralnych rozmów i odpoczynku.

Nowoczesne, stonowane wzornictwo nadaje wnętrzu wysmakowaną elegancję i oferuje wiele przemyślanych udogodnień. Mamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu mebli gabinetowych. Preferujemy prostotę i umiar, a szlachetności meblom dodają materiały i dopracowane detale. Podobnie jak z najlepszymi projektami użytkowymi przedmiot jest prosty, a jednak dzięki detalom, na pierwszy rzut oka postrzegamy go jako elegancki i wysmakowany. To jest najwyższy poziom designu.

Nowoczesne i eleganckie biurka gabinetowe

Dobre biurko oprócz reprezentacyjnego wyglądu powinno spełniać wiele kryteriów:

  1. łatwy dostęp do szafek i szuflad
  2. Nienaganne funkcjonowanie wszystkich drzwiczek, szuflad i przesuwnych blatów
  3. Inteligentny system prowadzenia okablowania
  4. Ukryte schowki
  5. Możliwość umieszczenia w biurku sejfu, małej lodówki czy drukarki
  6. Zabezpieczenie powierzchni pracy przed zarysowaniami i jednocześnie spełniającej funkcję podkładu do pisania
  7. Projekt biurka powinien być wielowariantowy, aby można je było dopasować do kształtu pomieszczenia i potrzeb Klienta.

czytaj dalej... zwiń

Ekskluzywne biurka gabinetowe to podstawa wnętrza

Najważniejszym elementem wyposażenia każdego gabinetu jest funkcjonalne biurko. Pozwala na osiągnięcie najwyższego poziomu komfortu podczas wykonywania obowiązków, jednocześnie wydzielając konkretne stanowisko pracy. W ofercie prezentujemy ekskluzywne biurka gabinetowe, które zadbają zarówno o funkcjonalność pomieszczenia, jak i jego wysoki poziom estetyczny. W kolekcji mebli biurowych Premium zaprojektowaliśmy bardzo praktyczne modele, wzbogacone luksusowymi elementami dekoracyjnymi. Biurko Bavaria II wyróżnia się blatem tapicerowanym naturalną skórą, stosowaną w samochodach drogich marek. Jego design zapewnia bardzo oryginalny i unikatowy efekt. Biurko Bavaria I to z kolei propozycja do gabinetów o obszernej powierzchni do pracy. Te niepowtarzalne modele podkreślą w każdym tego typu miejscu jego elegancję, świadcząc o Twojej naprawdę wysokiej klasie jako właściciela.


Dodatkowe wyposażenie gabinetu Premium

Seria Bavaria to meble biurowe Premium łączące w sobie niepowtarzalny design, najwyższą jakość wykonania, niezwykłą funkcjonalność oraz precyzyjne wykończenie. W kolekcji można znaleźć różnego rodzaju biurka, stoły, fotele, stoliki kawowe, komody oraz bibliotekę. Wszystkie meble wykonane zostały w ekskluzywnym, reprezentatywnym stylu. Kolekcja Premium składa się z kompleksowych elementów, które pozwolą na dodatkowe wypełnienie wnętrza i uczynienie go jeszcze bardziej funkcjonalnym. Meble świetnie sprawdzą się jako luksusowe uzupełnienie pomieszczenia, służąc do przechowywania wszelkiego rodzaju przedmiotów i dokumentów. Elementy doskonale komponują się z całą serią Bavaria, tworząc spójną kompozycję. Ekskluzywne meble gabinetowe zachwycą prostotą, elegancją i nowoczesnością. Pozwolą na zaaranżowanie niezwykle profesjonalnego i stylowego gabinetu, będącego wizytówką każdej firmy.


Kontakt

Kontak tylko telefoniczny lub mailowy

Tel. komórkowy 601 303 786

Czynna od poniedziałku do sobty w godzinach 10:00 - 17:00 w niedziele zamknięte.

email :

Wszystkie materiały są wyłączną własnością firmy Chairman ®. Publikowanie i rozpowszechnianie wymaga pisemnej zgody firmy.
Copyright 2017 Chairman ® . All Rights Reserve

^
×

Cookies

Używamy cookies, aby ulepszać nasz serwis. Zobacz - polityka prywatności