menu

Ekskluzywne meble gabinetowe i biurowe - salon Chairman

Klasyczne meble i biurka gabinetowe

W odpowiedzi na właścicieli oraz pracowników współczesnych firm stworzyliśmy wszechstronną ofertę biurek gabinetowych, będących niezbędnym elementem wyposażenia każdego biura. Spełniają zarówno funkcję praktyczną, udostępniając wygodne miejsce do wykonywania obowiązków, jak i dekoracyjną, wpływając na aranżację całego wnętrza. Dzięki niemu możemy stworzyć odpowiednie stanowisko pracy, dbając o komfort, i swobodę pracownika. Na naszej stronie prezentujemy gotowe modele mebli, umożliwiając ich wykonanie na wymiar, w zależności od indywidualnych potrzeb każdego klienta.


Atrakcyjne biurka gabinetowe tworzą niepowtarzalny styl wnętrza

Gabinet prezesa to najważniejsze pomieszczenie w każdej firmie i swego rodzaju wizytówka. Jego wystrój, aranżacja oraz wyposażenie mają istotne znaczenie w postrzeganiu marki na rynku. W związku z tym przygotowaliśmy ofertę biurek gabinetowych, które nie tylko doskonale wypełnią funkcję praktyczną, ale dodatkowo zadbają o niepowtarzalny styl wnętrza. Wyróżniają się oryginalnymi konstrukcjami, masywnym wykończeniem oraz wyjątkowym wzornictwem. Świetnie sprawdzą się jako wiodący element wyposażenia profesjonalnego gabinetu. Zaprojektowane w taki sposób, aby stanowiły wizytówkę pomieszczenia i dobrze reprezentowały Ciebie jako właściciela. Modele w klasycznym stylu nadadzą gabinetowi eleganckiego charakteru, co wpłynie na profesjonalne postrzeganie całej firmy. Zachwycają nie tylko oryginalnym designem, ale także najwyższą jakością wykonania, funkcjonalnością i wytrzymałością materiałów. Biurko gabinetowe Romano to propozycja ciesząca się dużym uznaniem ze względu na uniwersalność. Zachwyca nietypowym kształtem łuku, wzbogaconym długimi krawędziami blatu. Oryginalnie prezentuje się także model Roccia o ciekawym kształcie - z lekkim załamaniem blatu z jednej strony.


Ponadczasowe wzornictwo biurek gabinetowych

W ofercie naszych biurek gabinetowych przygotowaliśmy modele wyróżniające się bardzo ciekawym wzornictwem. Motywy nadają meblom unikatowego charakteru. Jedną z takich propozycji jest biurko Garda wyróżniające się masywną konstrukcją, wzbogaconą na przodzie oraz bokach wyjątkowymi wzorami dekoracyjnymi. Prezentuje się bardzo luksusowo i elegancko. Biurko gabinetowe Angelini to z kolei propozycja dla klientów ceniących sobie mocno ozdobne i ekskluzywne fronty. Z pewnością doda wnętrzu klasy i ekstrawagancji. W przypadku wszystkich modeli wymiary, materiał, wybarwienie oraz konstrukcja ustalane są indywidualnie z klientem. Dzięki temu otrzymuje on mebel w pełni odpowiadający indywidualny gustom i potrzebom.


Salon sprzedaży

Salon Towarowa 22

ul. Towarowa 22 lokal D 30, 00-839 Warszawa

Tel. komórkowe 660 057 344 i 602 618 216

Otwarty: codziennie 11:00 - 19:00, w niedziele handlowe 10:00 - 17:00.

email :

Wszystkie materiały s± wył±czn± własno¶ci± firmy Chairman. Publikowanie i rozpowszechnianie wymaga pisemnej zgody firmy.
Copyright 2017 Chairman ® . All Rights Reserve

^
×

Cookies

Używamy cookies, aby ulepszać nasz serwis. Zobacz - polityka prywatno¶ci